FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Wsparcie

WSPARCIE

Drużyn i grup sportowych

Jednym z podstawowych założeń, które realizujemy od początku funkcjonowania fundacji jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w zakresie funkcjonowania drużyn sportowych. Wielokierunkowe wsparcie jakiego udzielamy drużynom i grupom sportowym obejmuje szereg zagadnień dalece wykraczających poza kwestie treningowe.

Mamy świadomość, że funkcjonowanie nawet amatorskich zespołów sportowych wymaga określonej organizacji i przygotowania. Im poziom rozgrywek wyższy tym więcej obowiązków. W ramach działalności naszej fundacji pomagamy drużynom w kwestiach związanych z organizacją dokumentów, certyfikatów, sprzętu sportowego czy zarządzaniu obiektami sportowymi.

Aktywnie pomagamy w pozyskiwaniu sponsorów i kształtowaniu pozytywnego wizerunku zespołów. Obejmuje to między innymi proces budowania wizerunku marki, jaką w pewnym momencie rozwoju drużyna się staje. Nasze wsparcie obejmuje działania PR-owe oraz w pełni marketingowe.

Współpracujemy ze świetnymi specjalistami w zakresie medycyny sportowej. Dlatego w trudnych sytuacjach, kiedy zawodnik lub zawodniczka ulegnie kontuzji jesteśmy w stanie udzielić pomocy. Począwszy od udzielenia specjalistycznych konsultacji lekarskich na finansowaniu badań kończąc.