FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Obozy

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Obozy

Ogromnym atutem obozów sportowych jest to, że oprócz programu treningowego mogą one pełnić również funkcję urlopu wypoczynkowego w przypadku osób dorosłych czy kolonii dla dzieci i młodzieży. Właśnie takie obozy organizuje Fundacja Rozwoju Sportu. Z jednej strony dbamy o kompletny, starannie przygotowany ogólnorozwojowy plan treningowy, a z drugiej dodajemy aktywności dające dużo frajdy i rozrywki.

Organizowane przez nas obozy odbywają się w Kortowie w Olsztynie, w Wiśle i trwają około 10 dni. Wśród najczęściej prowadzonych zajęć warto wspomnieć o treningach ogólnorozwojowych, biegowych czy lekkoatletycznych. Odbywają się również zajęcia tenisowe, siatkówka plażowa czy pływanie kajakami..

Obozy organizowane są dla dzieci, młodzieży oraz osób starszych. Informacje na temat aktualnych wyjazdów umieszczamy na naszej stronie internetowej.

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Obozy profesjonalne

Obozy organizowane kilka razy w roku, w celu przygotowania do sezonu lekkoatletycznego. Wyjazdy zarówno w Polsce, jak i za granicą – profesjonalne obozy klimatyczne dla sportowców – trwają około 14 dni.