FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Ekipa FURS

Fundacja Rozwoju Sportu to organizacja powołana do życia dzięki staraniom i wysiłkowi Pawła Rączki i Beaty Świątkowskiej-Kotulskiej. Dzisiaj nasz zespół obejmuje kilka osób stale współpracujących.

Założyciel / Prezes

Paweł Rączka

Pasjonat sportu od najmłodszych lat. Były płotkarz (110 m ppł), mistrz i wielokrotny rekordzista Polski młodzików, juniorów młodszych i juniorów. Uczestnik Mistrzostw Europy juniorów. Ze sportem związany od 12 roku życia. Przez 14 lat jako zawodnik, a później trener. Obecnie pod swoją opieką ma grupę lekkoatletów z klubu UKS Gepard. Współpracuje z młodymi tenisistami dbając o ich przygotowanie ogólnorozwojowe oraz siatkarkami klubu AZS-AWF Warszawa. Prowadzi także zajęcia biegowe dla różnych grup wiekowych i o różnym stopniu zaawansowania sportowego. Z wykształcenia pedagog.

Paweł Rączka
Beata Świątkowska–Gołąbek

Założyciel / Dyrektor finansowy

Beata Świątkowska-Kotulska

Ze sportem związana od dawna. Podczas studiów na Uniwersytecie Warszawskim trenowała lekkoatletykę pod okiem trenera Bogdana Kwiatkowskiego, który zajmował się sportem dziewcząt w tamtejszym AZS. Gdzie podczas treningów poznała innego podopiecznego trenera Kwiatkowskiego – Pawła Rączkę. Po pewnym czasie powstał pomysł założenia Fundacji Rozwoju Sportu, która funkcjonuje od 1999 roku. Beata prowadzi obecnie biuro rachunkowe i zajmuje się kwestiami finansowymi w FURS.

Media Menedżer

Aleksandra Kowalska

Absolwentka kierunku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko Mazurskiego, absolwentka Wydziału Wychowania Fizycznego na specjalizacji menedżer sportu Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Siatkarka z doświadczeniem w zespołach 3-cio i 2-ligowych. Awans z zespołem AZS AWF Warszawa do pierwszej ligi siatkarskiej.

Marcin Czajkowski

CZŁONEK ZARZĄDU

Marcin Czajkowski

Niegdyś wielokrotny medalista MP w różnych kategoriach wiekowych i członek kadry narodowej. Od lat przedsiębiorca, również trener LA II klas.

ZAWODNIK MASTERS

Paweł Sławniak

Regularny działacz w naszej fundacji.

Paweł Sławniak

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Cele fundacji

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Rekomendacje

W trakcie ostatnich lat działalności mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma organizacjami. Wśród naszych klientów są instytucje Państwowe oraz przedsiębiorstwa prywatne. Udało nam się zarazić sportem również sporą grupę najmłodszych.

Urząd Gminy WilanówUrząd Gmin Żoliborz