FURS | Kondrad Donczew
FURS | Ośrodek płotkarski

Ośrodek płotkarski

Koncepcją powstania „Ośrodka Płotkarskiego FURS” była chęć rozwoju konkurencji płotkarskich. Celem było umożliwienie zainteresowanym systematycznego trenowania pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Zależało nam na tym, aby dać szansę zarówno młodzieży początkującej, jak i zawodnikom już startującym w zawodach. Celem ośrodka jest przygotowanie zawodników do startu w najważniejszych imprezach sportowych w Polsce, w Europie, jak i na Świecie. Dążymy do systematycznego podnoszenia poziomu biegów płotkarskich poprzez konsultacje i szkolenie trenerów i zawodników z całego kraju.

Nasze działania skierowane są również, na wspieraniu organizatora mityngu „Festiwal Płotkarski” w Katowicach. Już trzykrotnie podczas imprez Fundacji Kamili Skolimowskiej – Athletic Camp na Ursynowie, nasz trener Paweł Rączka prowadził zajęcia z techniki płotkarskiej dla dzieci szkół podstawowych i gimnazjalnych z Ursynowa.

Jesteśmy na facebook https://www.facebook.com/OsrodekPlotkarski/  oraz na oficjalnej stronie http://osrodekplotkarski.pl/