W dobrej kondycji

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

W dobrej kondycji

Ważne jest dla nas, aby zachęcić również osoby dorosłe do regularnej aktywności fizycznej, która pozwoli poprawić ich kondycję fizyczną, ale też psychiczną, co jest bardzo ważne w kontekście przeciwdziałania depresji, a także chorób cywilizacyjnych, takich jak choroby krążenia, układy oddechowego, nadwaga. Prowadzimy kampanię długoterminową z materiałami edukacyjnymi, które będą mogły wesprzeć działania sportowe w trosce o dobrą kondycję – artykuły specjalistyczne, filmy o różnych aktywnościach sportowych i wskazówkach, jak można zadbać o swoje zdrowie.


KLUB FURS

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

KLUB FURS


Ośrodek Płotkarski

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Ośrodek Płotkarski

Ośrodek Płotkarski „FURS” został utworzony dzięki Fundacji Rozwoju Sportu, a koncepcją jego powstania jest chęć rozwoju konkurencji płotkarskich. Umożliwienia systematycznego trenowania pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej. Danie szansy zarówno młodzieży początkującej, jak i zawodnikom już startującym na zawodach. Celem ośrodka jest przygotowanie zawodników do startu w najważniejszych imprezach sportowych jakimi są Mistrzostwa Polski, Europy, Świata i Igrzyska Olimpijskie.


Fundusz Rehabilitacyjny

FUNDACJA ROZWOJU SPORTU

Fundusz Rehabilitacyjny

Kontuzje i urazy to nieodłączny element trenowania wyczynowego. Choć wszyscy mamy tego świadomość to nie zawsze jesteśmy w stanie temu zapobiec. Często kontuzja wiąże się z bardzo dużymi kosztami leczenia, badań, a nawet operacji. Wielu sportowców niestety nie stać na pokrycie kosztów całego procesu powrotu do zdrowia, bo oprócz leczenia zostaje jeszcze długa i mozolna  rehabilitacja. 

Znając realia sportu, rodzajów finansowania młodych zawodników i możliwości klubów postanowiliśmy stworzyć specjalny Fundusz Rehabilitacyjny, na który będziemy zbierać pieniądze na późniejsze wsparcie zawodników. W celu zgłoszenia się do funduszu będzie trzeba wypełnić specjalny formularz, który opublikujemy w momencie wystartowania naboru, o którym również poinformujemy. 

Darowizny na ten cel można wpłacać poprzez formularz lub bezpośrednio na specjalne konto Funduszu:

69 1600 1462 1087 8539 7000 0004
Bank BNP Paribas

Regulamin Funduszu Rehabilitacyjnego