Klub FURS

Stworzyliśmy Klub FURS dla wszystkich firm, instytucji oraz osób prywatnych, które pragną wspierać sportowe zmagania naszych podopiecznych. Jest to jednak niecodzienna forma wsparcia, która sprawia, że niemal każdy może zostać sponsorem. Mecenasem sportu oraz młodych sportowców, którzy szczególnie w tym początkowym okresie potrzebują wsparcia ze wszystkich stron. To również miejsce dla tych, którzy bez angażowania dużych środków finansowych chcieliby zaistnieć jako sponsor profesjonalnej drużyny sportowej lub utalentowanego zawodnika.
W ramach Klubu FURS łączymy miłośników sportu z osobami, które lubią pomagać innym. Angażujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, sportowców amatorów oraz profesjonalistów zawodowo związanych ze sportem. Aby dołączyć do Klubu FURS wystarczy "wielkie serce" oraz chęć niesienia pomocy. Warto pamiętać, że członkostwo w klubie niesie ze sobą szereg dodatkowych korzyści.

Jak działa Klub FURS?

dołącz do klubu i odbierz certyfikat klubowicza

wspieraj fundację dowolnymi kwotami, nawet 100 zł miesięcznie

Będziesz otrzymywał od nas informacje o naszych działaniach, startach w zawodach i osiągnięciach

Masz więcej pytań? Jesteśmy do dyspozycji.

Ważne. Jesteś członkiem Klubu FURS i wspierasz fundację finansowo? Pamiętaj, że możesz odliczyć kwotę darowizny od uzyskanego dochodu! Jeżeli jesteś osobą fizyczną od podstawy opodatkowania można odliczyć darowizny w kwocie nie wyższej niż 6% uzyskanego dochodu, a jeżeli osobą prawną nie wyższej niż 10%. To nie jest to samo co słynny 1%.

(Źródło: Ustawa o podatku od osób fizycznych (art. 26 ust. 1 pkt 9) oraz ustawa o podatku dochodowym od osób prawnych (art. 18 ust 1 pkt 1 i 7).)

NIP 521-30-07-572 | Numer konta: 44 1750 0012 0000 0000 2206 3804